MutluSoft Web Tasarım Logo

Hayallerinizi internet dünyasına taşıyalım...

Detaylar...
Valid XHTML 1.0 Transitional     Valid CSS!

Web TasarımıGrafik Tasarımı

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesidir. Baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi birçok ortamda uygulanabilir. Grafik tasarımında ve grafik sanatlarda, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritm ve birlik geçerlidir.

Bu hususlar doğrultusunda, sitenizdeki grafikler de ziyaretçilerinize hitap edeceği için resim kalitesinin düzgün olması, kenarların ve çizgilerin bozulmaması, resim resolasyonunun yüksek olması gerekmektedir.

Yüksek kaliteli grafikler siteniz yüksek kaliteli gösterecektir, kaliteyi yükseltmek için web alanınızı yükseltmeniz gerekmemektedir. Biz grafiklerinizi en yüksek kalitede ve en düşük kapasitede internet sitenize yerleştiriyoruz. Sayfa açılış hızından ve web alanından kar ederken, ziyaretilerinize yüksek kalitede grafiklerle görselliği sunuyorsunuz.