MutluSoft Web Tasarım Logo

Hayallerinizi internet dünyasına taşıyalım...

Detaylar...
Valid XHTML 1.0 Transitional     Valid CSS!

Hazır Web Sitesi Paketlerinde BÜYÜK KAMPANYA…!


Tüm web paketlerimiz TTK uyumludur.


MS-Kurumsal Web Sitesi Paketi
Her şirketin web sitesine ihtiyacı vardır. Biz de bunu düşünerek alt yapısı sağlam, kullanımı kolay, kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte bir yazılım yaptık. Bu yazılım sitenizin arka planında çalışmakta ve sadece yönetici şifresiyle giriş yapılabilmektedir. Şifrenizle giriş yaparak, sitenizdeki bir çok bilgiyi değiştirme imkanınız bulunmaktadır. Bilgisayar bilgisi veya herhangi bir kod bilgisi gerektirmeden ve çok basit olarak sitenizi baştan aşağıya yenileyebilirsiniz. Karmaşık arayüzler, kodlar, modüller olmadan en basit bilgisayar kullanıcısı bile siteyi tamamen kendi tasarlayabilir, ürün ekleyebilir ve değiştirebilir. Firmanızı ve ürünlerinizi şık ve profesyonel bir görünümle müşterilerinize sunabilirsiniz.
      499 TL

 

MS-Rent A Car Web Sitesi Paketi
Oto kiralama şirketlerine özel olarak tasarlanmış olup, şirket sahibi veya çalışanları yönetim paneli aracılığı ile araçları ve fiyatları kolayca düzenleyebilir, kendi zevklerine göre sitenin renk ve resimlerini değiştirebilirler. Yönetim paneli tamamen rent a car firmaları için tasarlanmıştır. Sınırsız araç eklemek, fiyatları güncellemek ve online araç kiralamak için en kolay kullanımlı ve kaliteli kodlamasıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Siz de şık arayüze sahip profesyonel web sitenizle araçlarınızı ve fiyatlarınızı kendiniz güncelleyebilerek müşterilerinize sunabilirsiniz.
      699 TL

 

MS-Emlakçı Web Sitesi Paketi
Emlakçılar için web sitesi paketimizin içeriği bir emlakçının tüm kiralık veya satılık emlak ilanlarını yayınlayabilmesi için tasarlanmıştır. Emlakçı paket ile web sitenize sınırsız kiralık veya satılık emlak ekleyebilir. Bunları hoş ve basit bir siteyle müşterilerinize sunabilirsiniz.
      699 TL

MS-Sinema Web Sitesi Paketi
Sinemacı web sitesi paketimizle sinema sahipleri yönetim panelini kullanarak ziyaretçilerine vizyondaki filmleri, yakında gösterime girecek filmleri ve şu anda gösterimdeki filmleri ve fragmanlarını sunabilirler. Sinemanızda hangi saatte hangi film oynayacak, yakında hangi filmler gelecek ziyaretçilerinize online olarak sunabilirsiniz. Bu verileri kendiniz dilediğiniz zaman kolayca güncelleyebilirsiniz.
      849 TL

MS-Firma ve Şehir Rehberi Web Sitesi Paketi
Şehir rehberi veya firma rehberi sitesi yapmayı düşünüyorsanız bu paket sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Firmaları kategorilere göre sıralandırıp, ziyaretçilerinize firmaların tam detaylı tanıtım sayfalarını sunabilirsiniz. Bu sayfalar firmaların ulaşım ve iletişim bilgileri ve haritadaki yerlerini dahil kapsamaktadır. Rehberinize eklediğiniz firmalardan ücret talep edip, gelirinizi arttırabilir, sitenizin ziyaretçilerinden de rehberdeki firmalara müşteri sağlayabilirsiniz. Bu da rehberinizin ziyaretçi sayısını ve de firma sayısını arttırıp size yüksek bir gelir getirebilir.
      450 TL