MutluSoft Web Tasarım Logo

Hayallerinizi internet dünyasına taşıyalım...

Detaylar...
Valid XHTML 1.0 Transitional     Valid CSS!

Web TasarımıWeb Tasarımı

NEDEN WEB SİTEM OLMALI..!

Günümüzde web sitesi düşük maliyetli bir reklam aracıdır. Günden güne gelişen internet ortamı insanların daha çok dikkatini çekmekte ve son kullanıcıya ulaşmada çok etkili bir araç olmaktadır. İnternet kullanımı hergün daha çok yaygınlaşmakta ve insanlar araştırma yapmak için en çok bu kanalı kullanmaktadır. Bunun içindir ki sizin de, maliyeti düşük olan bu kanalı kullanarak daha çok kişiye ulaşmak için bir web sitesi yaptırmanızın vakti gelmiştir.
Teknolojinin hızla gelişmesi ile bilgisayarlar insan hayatında büyük yer kazanmıştır. Evlerimizin zorunlu ihtiyacı olan bilgisayar ve internet, sanal dünyaya açılan bir kapı haline gelmiştir. Bu sanal dünyada siz de yerinizi almak için bizimle iletişime geçin. Uygun fiyattan kaliteli web siteniz olsun. Web sitesi yaptırmak için web sitesi fiyatlarına bakınız.

NASIL WEB SİTEM OLACAK...!

Sitemizden talep formunu doldurarak ücretsiz olarak istediğiniz web sitesi tasarımı hakkında fiyat alabilirsiniz. Ayrıca iletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan, messenger adresimizden bize ulaşabilir online bilgi alabilirsiniz. Web sitenizin içeriğine göre fiyat değişmektedir. Fiyat görüşülüp anlaşıldıktan sonra belirlemiş olduğunuz alan adları tarafımızdan alınır ve fiyatın %30'u sizden tahsil edilir. Size vermiş olduğumuz zaman içerisinde web siteniz tasarlanır ve internet ortamına yerleştirilir. Değiştirmek istediğiniz alanlar varsa bunlar tarafımızca ücretsiz olarak değiştirilir (Renk, Buton, Resim.v.s.). Talep formunda belirmiş olduğunuz alanları dışında ayrıca bir alan veya sayfa isterseniz bunun için sizden ayrıca ücret talep edilir. Sitenizin web tasarımı tamamlandıktan sonra ücretin geri kalan kısmı tahsil edilir. Daha sonra güncelleme veya değişiklik istenirse, istenilen özelliğe göre sizden ücret talep edilir.

Hizmetlerimiz bölümümüzden yaptırmak istediğiniz web sitesinin içeriği hakkında bilgi alabilir, talepformu nu doldurarak siteniz hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca referanslarımız bölümünden de yaptığımız bazı referans siteleri görebilirsiniz. Almak istediğiniz alan adının (Domain) kullanılıp kullanılmadığın, kullanılıyorsa kim tarafından alınmış ve ne zaman süresi biteceğini öğrenmek için alan adı sorgulama bölümümüze bakınız.