MutluSoft Web Tasarım Logo

Hayallerinizi internet dünyasına taşıyalım...

Detaylar...
Valid XHTML 1.0 Transitional     Valid CSS!

Web TasarımıWeb Tasarım

Günümüzde web sitesi düşük maliyetli bir reklam aracıdır. Günden güne gelişen internet ortamı insanların daha çok dikkatini çekmekte ve son kullanıcıya ulaşmada çok etkili bir araç olmaktadır.

Devamı...

Web YazılımıWeb Yazılımı

Sürekli güncelleme yapılacak web siteleri statik site olamaz. Müşterilerimizin sitelerini kendi istekleri doğrultusunda güncelleyebilmelerii için web yazılımları ile siteyi dinamik hale getirip sizlere sunmaktayız.

Devamı...

 

Web ProgramlamaWeb Programlama

Bazı sitelerde bazı işlerin bilgisayar tarafından yapılması gerekir. Herşeyi manuel yapmak zaman alıcı ve maliyeti yüksek bir iş olabilir. Bu durumda web programlama ile web sitelerine programcıklar yazılır ve o iş programlara yaptırılır.

Devamı...

 

Web TasarımıGrafik Tasarım

Yüksek kaliteli grafikler siteniz yüksek kaliteli gösterecektir, kaliteyi yükseltmek için web alanınızı yükseltmeniz gerekmemektedir. Biz grafiklerinizi en yüksek kalitede ve en düşük kapasitede internet sitenize yerleştiriyoruz.

Devamı...

 

Kurumsal kimlik ve kurumsal web tasarım

Kurumsal kimlik ve kurumsal web tasarım

Sitenizdeki tüm bilgiler tamamen sizin imajınızı yansıtacağı için kurumsal firmaların, profesyonel bir şekilde tasarlanıp yine profesyonel bir şekilde yönetilmesi gerekir.

Devamı...

 

Alan Adı ve HostingAlan Adı ve Hosting

Müşterilerimize alan adı ve hosting hizmeti de sağlamaktayız. Alan adı seçimi çok önemli bir konu olup, bilen kişilere danışmak gerekir. Web sitenizin barınacağı hosting de sizin ve ziyaretçilerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilmelidir.

Devamı...

Arama Motorları ve Seo Optimizasyonu(SEO) Optimizasyonu

Arama motorlarına uygun kod kullanılarak tasarlanan web siteleri, her zaman ön sıralarda çıkmayı hakederler ve de çıkarlar. Aramalarda ön sıralarda çıkmak için arama motorlarına uygun kod kullanmak şarttır.

Devamı...

 

Statik Web Site Tasarımı

Eğer siteniz sık sık güncellenmeyecekse bu tür web sitesi tercihiniz olmalıdır. Hem maliyeti azdır hem de kodlama kalitesi fazladır.

Devamı...

 

Broşür Web Site Tasarımı

İnternette sadece iletişim bilgileriniz ve tek sayfalık siteniz olmasını istiyorsanız broşür web sitesi size en uygun olanıdır. Yüksek hosting ücretleri ödemezsiniz, yüksek tasarım ücretleri ödemezsiniz. Tek sayfalık web sitenizde iletişim bilgileriniz bulunur extra oalrak domaininize ait e-mail hizmetlerini kullanırsınız.

Devamı...

 

Dinamik Web Site Tasarımı

Sitenizi kendiniz güncellemek istiyorsanız dinamik web sitesine ihtiyacınız var. Ürünleriniz sürekli değişiyor veye yenileri ekleniyor ya da bazı alanları (haberler gibi) kendiniz kolayca güncellemek istiyorsanız dinamik web tasarımı size en uygun olanı.

Devamı...

 

Flash (Görsel) Web Site Tasarımı

Görselliğe önem veriyorsanız flash web sitesini tercih etmelisiniz. Görsel açıdan çok hoş olan flash web sitelerinin dezavantajları da diğer sitelere göre daha fazladır. Arama motorlarından diğer web tasarımlarına göre alt seviyede olan flash web tasarımlarını genelde arama motorlarını tercih etmeyen site sahipleri seçmelidir.

Devamı...

Portal Web Sitesi Tasarımı

Portal web siteleri hazır sistemler olup son kullanıcı hemen hemen her bölgeye kolayca müdahale edebilmektedir. Form siteleri hazır portallara iyi bir örnektir. Forum sitesi yaptırmak istiyorsanız portal web tasarımını tercih edebilirsiniz.

Devamı...

 

E-Ticaret Tasarımı

Günümüz çağında artık alışverişlerin internet yoluyla güvenilir ve hızlı bir şekilde yapılmasıyla başlayan e-ticaret yazılımlarını sizlere sunmaktayız. Elektronik ticaret yapacaksanız e-ticaret web sitesi tasarımını sizin için güvenilir hostlarda barındırıyoruz, sizden başka hiçkimse bu hosta müdahale edemediği gibi dışardan gelen saldırılara da herzaman engel olacak güncel antivirüs yazılımları kullanıyoruz.

Devamı...