MutluSoft Web Tasarım Logo

Hayallerinizi internet dünyasına taşıyalım...

Detaylar...
Valid XHTML 1.0 Transitional     Valid CSS!

Web ProgramlamaWeb Programlama

Dinamik Web Tasarımı | İçerik Yönetim Sistemi

Sürekli olarak güncellenmesi veya düzenlemeleri site sahibi tarafından yapılması gereken bir web tasarımı, amaca uygun bir web yazılım alt yapısı ve bir yönetim paneli ile hazırlanır. Bu yapıdaki bir sitede değişiklikler admin panelinden kolayca yapılarak web sitesinin güncel kalması sağlanır.

 

İçerik Yönetim Sisteminin avantajları:

  • İnternet üzerinden istediğiniz yerde ve zamanda sitenizin güncellemesini yapabilirsiniz
  • Sürekli olarak web tasarımı firmasına bağımlılık ortadan kalkar.
  • Site içerisindeki ürünler, haberler, duyurular, etkinlikler, kampanyalar ve fiyatlar sürekli güncel tutulabilir.
  • Database bağlantılı bir sistem olduğu için diğer pek çok etkileşimli web uygulamaları sitenize entegre edilebilir.
  • Sitenizdeki güncellemeleri çok daha düşük maaliyetlerle  yapmış olursunuz

İşinizi kolaylaştıran uygulamalar!

Günümüzde her ne kadar farkında olmasak da web sitelerinin arka planında çeşitli web programlama unsurları yer almaktadır. Bir web programlama uygulaması bir iletişim formu kadar basit olabileceği gibi kapsamlı bir e-ticaret sitesi kadar karmaşık da olabilir. Bu programların her biri de hedefe en kısa yoldan ve en zahmetsiz şekilde ulaşmayı sağlayabilmelidir.

En yaygın kullanılan web programlama türlerinden biri, var olan sitenin içeriğini bir yönetim paneli aracılığıyla değiştirip güncellenmesini sağlayan yapıdır. Bir başka uygulama da web üzerinden sipariş alma modülü olabilir.

Size özel!

Mutlusoft sadece sizin ihtiyacınızı karşılamak için kodlanmış, bu yüzden sade, öğrenmesi ve uygulanması kolay, değiştirilmesi kolay, hedefe kitlenmiş web programları yazar.

Hayal gücünüzü sınırlamayın!

Günlük iş yaşamı içerisinde size vakit kaybettiren, rutin, yorucu olan işlerinizi listeleyin. Amacınızı ve almak istediğiniz sonucu tarif edin. MutluSoft program ekibi size bunun analizini yapsın, amaçlarınızı en iyi şekilde anlayıp en uygun ve en basit çözümü üretsin.

Örneğin çok geniş bayi ağına sahip bir firma yapılan bir web uygulaması sayesinde bayileri arasında iş dağıtımı ve takibini çok kolay yapabilmektedir. Bu sayede eskiye oranla zaman, iş gücü, verimlilik ve maliyet açısından çok büyük avantajlar elde etmektedir.

Maliyet avantajı

Yapılan program belli kurallar çerçevesinde çalışacağı için sizi ve ekibinizi daha iyi organize eder. Sonuç olarak verimi artırırken maliyeti düşürür. Ayrıca yazılacak program sadece ihtiyaçlarınıza yönelik olduğu ve hazır programlara göre çok daha az detay içerdiği için maliyeti daha düşük olacaktır.

Güven

MutluSoft'un birçok seçkin firmaya yaptığı web programlama projeleri yıllardır sorunsuz çalışmaktadır. MutluSoft süreklilik ilkesi doğrultusunda bu programlara hala destek vermekte, ihtiyaca göre yeni eklentiler yapmaktadır. Ayrıca yapılan tüm projeler en ince ayrıntısına kadar yazılır, sözleşme bu yazılı metin üzerinden yapılacağı için daha sonra ortaya çıkabilecek sorunlar engellenmiş olur.