MutluSoft Web Tasarım Logo

Hayallerinizi internet dünyasına taşıyalım...

Detaylar...
Valid XHTML 1.0 Transitional     Valid CSS!

RENT A CAR WEB SİTESİ PAKETİ

MS-Rent A Car Web Sitesi Paketi
Her şirketin web sitesine ihtiyacı vardır. Biz de bunu düşünerek alt yapısı sağlam, kullanımı kolay, kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte bir yazılım yaptık. Bu yazılım sitenizin arka planında çalışmakta ve sadece yönetici şifresiyle giriş yapılabilmektedir. Şifrenizle giriş yaparak, sitenizdeki bir çok bilgiyi değiştirme imkanınız bulunmaktadır. Bilgisayar bilgisi veya herhangi bir kod bilgisi gerektirmeden ve çok basit olarak sitenizi baştan aşağıya yenileyebilirsiniz. Karmaşık arayüzler, kodlar, modüller olmadan en basit bilgisayar kullanıcısı bile siteyi tamamen kendi tasarlayabilir, ürün ekleyebilir ve değiştirebilir. Firmanızı ve ürünlerinizi şık ve profesyonel bir görünümle müşterilerinize sunabilirsiniz.

699 TL

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 • Arama motorlarına uyumluluk (Sayfa başlıkları ve anahtar kelimeler otomatik olarak sayfaya has değer alırlar. Örneğin araç modeli o sayfasının başlığına ve anahtar sözcüğüne eklenir.)
 • Türk Ticaret Kanunu maddelerine uyumluluk.
 • Düzenlemeler için gelişmiş text editör. Yazınızın dilediğiniz bölümünü dilediğiniz ebatta, dilediğiniz renkte yazabilir, kopyala-yapıştır yapabilirsiniz ve içerik yazılarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Araç eklerken özellikleri tıklayarak seçebilir kolayca aracınızı ve fiyatları sisteme entegre edebilirsiniz.
 • Kolay kullanım. En ufak bilgisayar bilgisiyle tüm sitenizi yönetebilirsiniz.
 • Temiz, kaliteli kodlama ve hızlı açılış sağlar.
 • Geliştirilebilirlik. İşinize özel ilave modüller veya ilave sayfalar kolayca eklenebilir.
 • İnternet Explorer, Google Chrome, Firefox tüm sürümlerine uyumludur.
 • Sınırsız araç  ekleyebilirsiniz.
 • Ücretsiz kurulum.
 • 7/24 Teknik destek.
 •  

  Demo yönetim panelini aşağıdan inceleyebilirsiniz.
  http://rentacarwebsitesi.mutlusoft.net/admin
  Kullanıcı Adı: Demo
  Şifre: Demo

   

  Demo siteyi buradan görebilirsiniz.

  http://rentacarwebsitesi.mutlusoft.net

   

  KULLANIM KLAVUZU
  Sisteme giriş yaptıktan sonra yönetim paneli açılacaktır. Yönetim panelinin sol tarafındaki menüden yapabilecekleriniz size listelenecektir. Sitenizin dilediğiniz bölümünü buradan kolayca değiştirebilir, tasarımı tamamen kendinize özel yapabilirsiniz. Yönetim paneline sadece sizin belirlediğiniz kullanıcılar girebilirler ve düzenleme yapabilirler. Yönetim paneli şifrelerinizi yabancı kimselerle paylaşmayınız.

  KULLANICI YÖNETİMİ
  Panele ulaşacak kişileri ve şifrelerini düzenleyebilirsiniz. Yönetim paneline ulaşmasını istediğiniz çalışanlarınıza kendilerine özel kullanıcı adları ve şifreler verebilir, dilediğiniz kullanıcıları sistemden silerek girişlerini engelleyebilir, unutulan şifreleri kurtarabilirsiniz.

   

  GENEL AYARLAR
  Site Başlığı, Anahtar Kelimeler, Site Açıklaması, Google Analistik Kodu gibi arama motorlarında ön sıralarda çıkmak için gerekli site bilgilerini buradan basitçe düzenleyebilir sitenizin kalitesini arttırabilirsiniz.
  Firma Bilgileri: Telefon numaralarınız, İletişim bilgileriniz, adresiniz buraya yazılacaktır ve sitinizin iletişim sayfasında otomatik olarak yayınlanacaktır. Yeni bir numara aldığınızda veya taşındığınızda kimseye ihtiyaç duymadan sitenizdeki iletişim bilgilerini kendiniz düzenleyebileceksiniz.

  TEMA YÖNETİMİ
  Logo: Logonuzu sitenize otomatik olarak yükleyebilirsiniz.
  Üst Banner: Sitenizdeki en üstteki reklam bloğunu buradan güncelleyebilirsiniz.
  Sayfa Arka Planı: Sitenizin sayfa rengini veya arkadaki resmi değiştirebilirsiniz.
  Blok Arka Planı: Sitenizde yer alan blokların arka resmini değiştirebilirsiniz.
  Blok Başlık Arka Planı : Sitenizde yer alan blok başlıklarının arka resmini değiştirebilirsiniz.
  Accordion Panel: Sitenizin ana sayfasında yer alan hareketli reklamlarınızı buradan değiştirebilirsiniz.

  SAYFA YÖNETİMİ
  Hakkımızda Yazısı ve Ana sayfa Giriş Yazısını buradan değiştirebilirsiniz. Dilerseniz size özel sayfalar da varsa tarafımızca sisteme ilave edilir ve buradan siz o sayfaları düzenleyebilirsiniz. Araç Kiralama sözleşmenizi buradan müşterilerinize indirme imkanı sağlayabilirsiniz.

  ARAÇ YÖNETİMİ
  Araç yönetimi bölümünden sitede kiralık araç ilanları verebilir ve bu ilanları kolayca düzenleyebilirsiniz. Araçların özellikleri ve fiyat seçenekleri de burada yer almaktadır.

  TALEPLER
  Sitenizden doldurulan formlar otomatik buraya kaydedilir. Biri sitenizden form doldurduğunda size uyarı maili gönderilir. Uyarı şu şekildedir “ Sitenizden form dolduruldu. Lütfen admin panelinize giriş yaparak bakınız...” . Müşterilerinizden veya ziyaretçilerinizden gelen talepler, Keşif Formları, İletişim Formları, Başvuru Formları burada kaydedilir. Siz dilediğinizi okuyup dilediğinizi silebilirsiniz.

  HABERLER
  Sitenizde kayan haber bloğundaki haberleri buradan düzenleyebilirsiniz.